Bize Ulaşın (0312) 428 6353

Web sipariş programında bulunan üyelik sistemi ile üye olarak tanımlanan kullanıcılar üye olarak web sipariş programında neler yapabilirler?

Doğrudan Siparişini bildirir Ve kendisi ile ilgili Raporlara erişim ( Hesap Ekstresi gibi )

devamını oku

Web sipariş setup exesini çalıştırıyorum ancak ileri butonu aktif olmuyor direk kapat butonu aktif oluyor .Neden olabilir ?

Program ekle /Kaldır ekranından Windows özellikleri Aç Kapa kısmından IIS özellikleri aktif edilmelidir.     RESİMDE YÜKLENMESİ GEREKEN BİLEŞENLER SEÇİLİ OLARAK GÖSTERİLMİŞTİR.   Kısacası İnternet Information Service ve alt gruplarının tümünün seçilip yüklenmesi gerekiyor.

devamını oku

WEB Sipariş kurmadan önce kurmam gereken ek bir yazılım var mı ?

.NET Frame Work 4.0 veya üzeri bulunmalıdır.

devamını oku

HTTP Hatası 500.19 Internal Server Error hatası alıyorum nedendir ?

IIS özelliklerinin tam olarak yüklenmemesinden kaynaklı çıkan bir hatadır.IIS in alt gruplarını ,alt gruplarının alt gruplarını kontrol ediniz.İşaretlenmemiş bir bileşen olabilir.

devamını oku

Could not load file or assembly Microsoft.SqlServer.management.sdk.sfc version 10.0.0.0 hatası alıyorum ?

SQL Server sürümünüz 2008 den daha alt bir versiyon olduğu zaman alınan bir hata mesajıdır.Bunun için sql sürümünü yükseltebiliyorsanız 2008 veya daha üst bir versiyona geçiniz.

devamını oku

Sayfa bulunamadı hatası alıyorum ?

Öncelikle websiparişin kurulu olduğu server yada makinenin ip adresini kontrol ediniz.Bu ip adresi IIS İçinde bulunan Default Web Site üzerinde bulunan bağlantı ayarlarında yazılı olan ip ile aynımı kontrol ediniz. (Sağ tıklayıp Bağlantıları düzenleyi seçiniz Türkçe ise)     İkinci olarak Web Siparişin kullandığı 80 portunun kullanılabilirliğini

devamını oku

Web Sipariş Programı içerisinde ki raporlar çalışmıyor ?

Web sipariş raporları Vega Report Server Programını kullandığı için Vega Report Server Programını kurunuz.Ve ayarlardan aşağıda ki gibi Vega report server bağlantı ayarlarını yapınız..

devamını oku

WEB Sipariş programına vegada kayıtlı stoklarım ve Carilerim gelmiyor?

Web siparişte kullanmak istediğiniz vegada tanımlı stok ve carilerin Finansman sekmesinde bulunan ETicaret seçeneğinin seçili olması gerekiyor.

devamını oku

Üye oluştururken Üye şifresi emaile gitmedi mesajı alıyorum?

Üye olarak belirlenen kartın email bilgisini kontrol ediniz. Doğru ise sizden gidecek maillerin kullanacağı mail adresinizin 3.parti uygulamalarının maili kullanmasına izin vermesiyle ilgili ayarı yapınız. (Mail hesabınızın güvenlik ayarlarından yapmalısınız.Gmail için örnekhttps://myaccount.google.com/lesssecureapps?pli=1)

devamını oku

Sipariş oluştururken bazı ürünleri sipariş belgesine ekleyemiyorum. Listede Çıkmıyor?

Eğer ETicaret seçeneği seçili olduğu halde gelmiyorsa stok listesine WebSipariş Ayar penceresinden Sadece Envanteri Olan Ürünler Listelensinseçeneği seçilidir.

devamını oku
Page 1 of 212